ZAPYTAJ O CENĘ

Cennik usług biura rachunkowego w Bydgoszczy

INFO POWER 9 Cennik

Zależy Państwu na uzyskaniu jak najlepszych warunków do rozwoju biznesu? Powierzcie w nasze ręce kwestie rachunkowo-podatkowe oraz kadrowo-płacowe, a nie tylko zrzucicie spory ciężar ze swoich barków, ale także będziecie mieć pewność, że wszystkie nasze działania są wykonywane rzetelnie, sumienne oraz zgodnie z najnowszą wiedzą i obowiązującymi przepisami. Cennik naszych usług nie jest dostępny na stronie internetowej, bowiem koszt obsługi w przypadku każdego klienta ustalany jest indywidualnie.

Cennik usług księgowych i kadrowo-płacowych

Koszt prowadzenia obsługi księgowej i kadrowo-płacowej przez nasze biuro rachunkowe określany jest w drodze indywidualnych negocjacji, co pozwala uwzględnić takie czynniki jak: specyfika prowadzonej działalności oraz ilość dokumentów księgowych, liczba zatrudnionych pracowników, stopień trudności dokumentów czy forma prawna przedsiębiorstwa. Wszystkie te elementy mają wpływ na ilość pracy wykonywaną przez biuro, a przez to także na koszt oferowanych usług.

W celu zapoznania się z szacunkową ceną za świadczenie usług księgowych oraz kadrowo – płacowych prosimy o skorzystanie z formularza zapytania ofertowego.

Na podstawie dostarczonych informacji dot. wielkości firmy, ilości dokumentów oraz innych istotnych dla nas kwestii będziemy w stanie przygotować konkretną ofertę, która będzie w pełni dopasowana do potrzeb zainteresowanego naszymi usługami klienta.

InfoPower.eu Sp. z o.o.

Wypełnij formularz i skontaktuj się z nami!

13 + 13 =